Trenutno pregledavate Zelena čistka u vrtiću Maslačak i Radost

Zelena čistka u vrtiću Maslačak i Radost

Dječji vrtić Sisak Novi pridružio se i ove godine najvećoj ekološkoj akciji u Hrvatskoj. Treću godinu za redom, u akciji Zelena čistka odgajatelji, roditelji djece koji pohađaju vrtić, djelatnici, zaposlenici gradskih tvrtki i stanovnici Capraga okupljaju se na Dan planeta Zemlje 22. travnja i volonterski uređuju okoliš. Subotnje jutro u čišćenju lišća, kopanju, sadnji cvijeća, uređenju staza provelo je oko 100-njak volontera u objektima Maslačak i Radost. Akciji se odazvala i gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček, a ravnateljica vrtića Ljubica Ivšić osigurala je ručak za sve sudionike. Cilj ove jednodnevne ekološke akcije je buđenje svijesti o važnosti očuvanja okoliša, davanje djeci dobrog primjera te poticanje volonterskog angažmana u društvenoj zajednici.

zelena cistka1 zelena cistka2 zelena cistka3 zelena cistka4 zelena cistka5 zelena cistka6 zelena cistka7 zelena cistka8 zelena cistka9 zelena cistka10zelena cistka11zelena cistka12zelena cistka13zelena cistka14zelena cistka15zelena cistka16zelena cistka17zelena cistka18zelena cistka19zelena cistka20zelena cistka21zelena cistka22zelena cistka23zelena cistka24zelena cistka25