Trenutno pregledavate Zelena čistka očistila Caprag

Zelena čistka očistila Caprag

U Dječjem vrtiću Sisak Novi u objektu Maslačak i Radost okupilo se 200-njak volontera kako bi očistili dvorište i okoliš vrtića u akciji Zelena čistka Lajkam Sisak Lajkam Caprag. Osim djelatnika vrtića, sudjelovali su djelatnici gradskih trgovačkih društava, ustanova, članovi udruga, učenici, roditelji, a predvodila ih je ravnateljica Ljubica Ivšić. Akciji se odazvala i gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček koja je sadila cvijeće ispred objekta Maslačak. Očišćeno je potkrovlje objekta Maslačak, a grafitima su ocrtane žardinjere na Gradskoj tržnici u Capragu. Čitavu manifestaciju uživo je pratio Radio Sisak. Za sve sudionike djelatnici kuhinje su skuhali grah, a na kraju akcije svi su zaplesali uz glazbu grupe Ruswaj. Zelena čistka održana je i u objektima Sunce i Tratinčica gdje je također uređen okoliš.

zelena cistka1 zelena cistka2 zelena cistka3 zelena cistka4 zelena cistka5 zelena cistka6 zelena cistka7 zelena cistka8 zelena cistka9 zelena cistka10zelena cistka11 zelena cistka12 zelena cistka13 zelena cistka14 zelena cistka15 zelena cistka16 zelena cistka17 zelena cistka18 zelena cistka19 zelena cistka20zelena cistka21 zelena cistka22 zelena cistka23 zelena cistka24 zelena cistka25 zelena cistka26 zelena cistka27 zelena cistka28 zelena cistka29 zelena cistka30zelena cistka32 zelena cistka33 zelena cistka34 zelena cistka35 zelena cistka36 zelena cistka37 zelena cistka38 zelena cistka39