Trenutno pregledavate Zelena čistka na Tratinčici i Suncu

Zelena čistka na Tratinčici i Suncu

Velika akcija čišćenja i uređenja okoliša održana je i u objektima Tratinčica i Sunce. Tijekom Zelene čistke vrijedni odgajatelji posadili su cvijeće koje su prikupili u suradnji s roditeljima. U vrtiću Sunce obojen je vlakić, obližnji zid, klupice, stolovi, drvena kućica, klackalica, pješčanik te su očišćene zelene površine. U veselom raspoloženju proslavljeno je i Jurjevo sa susjedima koji su volontere počastili pecivima i sokom. U vrtiću Tratinčica također se mnogo radilo u veseloj atmosferi. Uređeni su cvjetnjaci koje su obogatile nove sadnice, posađena je živica i nekoliko stabala što je vrtiću dalo novi, puno ljepši izgled. Ravnateljica Ljubica Ivšić zahvalila je svima koji su svojim sudjelovanjem dali doprinos još jednoj vrlo uspješnoj Zelenoj čistki.

zelena cistka1 zelena cistka2 zelena cistka3 zelena cistka4 zelena cistka5 zelena cistka6 zelena cistka7 zelena cistka8 zelena cistka9 zelena cistka10zelena cistka11 zelena cistka12 zelena cistka13 zelena cistka14 zelena cistka15 zelena cistka16 zelena cistka17 zelena cistka18 zelena cistka19