Trenutno pregledavate Zečići u posjetu OŠ Gora

Zečići u posjetu OŠ Gora

Eko skupina Zečići, kao predstavnici Dječjeg vrtića Sisak Novi, s odgajateljicama Ivanom Pandurić i Svjetluškom Rupčić prisustvovali su obilježavanju Eko dana (projektnog dana) Osnovne škole “Gora” u Gorama. Gostovanje je proteklo u druženju s prvim razredom kojeg vodi učiteljica gđa. Gordana Adamović majka dječaka Gabrijela iz skupine. Druženje je proteklo kroz prigodan program koji su nam prvašići pripremili te uz upoznavanje i razmjenu iskustava u ugodnoj i veseloj atmosferi. Djeca su imala priliku sudjelovati u brojnim zanimljivim ekološkim radionicama koje su se odvijale u učionicama škole od 1. do 8. razreda. Obogaćeni novim idejama, iskustvima i prijateljstvima zahvaljujemo OŠ Gora na iskazanoj gostoljubivosti i nadamo se nastavku suradnje.

zecici u gorama1 zecici u gorama2 zecici u gorama3 zecici u gorama4 zecici u gorama5 zecici u gorama6 zecici u gorama7 zecici u gorama8 zecici u gorama9 zecici u gorama10 zecici u gorama11 zecici u gorama12 zecici u gorama13