Zečići u posjeti obiteljskom imanju Adamović

Zečići su sa svojim tetama i članovima obitelji proveli subotnje poslijepodne na seoskom imanju u posjeti prijatelja Gabrijela. Družili su se sa životinjama koje su prilikom prošlog posjeta upoznali. Zečići su s velikim interesom istražili seosko dvorište, a osobito traktore i poljoprivredne strojeve uz stručno vođenje Gabrijelovog djeda i tate. Najuzbudljivi dio izleta bila je vožnja u prikolici traktora. Gabrijelov djed je vozio Zečiće u prikolici do polja kukuruza gdje su svi sami vrijednim ručicama brali kukuruz koji su potom vozili u dvorište do spremnika, a dio su ponijeli u vrtić. Družili su se uz čašćenje i malu “Kestenijadu” za koju su bili zaduženi očevi. Izlet je protekao veselo, uzbudljivo i zanimljivo zahvaljujući gostoprimstvu obitelji Adamović.

izlet1 izlet2 izlet3 izlet4 izlet5 izlet6 izlet7 izlet8 izlet9izlet10izlet11izlet12izlet13izlet14izlet15izlet16