Trenutno pregledavate Zečica Cici u ponovnom posjetu “Zečićima”

Zečica Cici u ponovnom posjetu “Zečićima”

Djeca iz skupine Zečići sa svojim odgojiteljicama Svjetluškom Rupčić i Ivanom Pandurić ponovno su ugostili zečicu Cici, kućnog ljubimca djevojčice Ree iz skupine. Kao pravi ekolozi dobro su se brinuli o svojoj gošći. Zajedno su s „Medvjedićima“ čuvali zečicu , pričali joj priče, pjevali pjesme , učili zečji jezik te joj pripremali hranu i brinuli se da ima dovoljno vode tijekom trodnevnog boravka u vrtiću. Boravak Cici nam je bio poticaj za istraživačke i likovne aktivnosti o zečićima, čitanje priče o dobroj zečici Šapici te dugotrajniji interes za društvenu igru o uskršnjem zečiću. Djevojčica Rea nas je podučavala pravilnom odnosu prema zecu kao kućnom ljubimcu i poklonila nam još jedno vrijedno iskustvo. Veselimo se ponovnom dolasku naše prijateljice Cici.

cici1 cici2 cici3 cici4 cici5JPG cici6 cici7 cici8