Trenutno pregledavate Zajednička uskršnja radionica Lavića i Zmajića

Zajednička uskršnja radionica Lavića i Zmajića

Djeca iz odgojne skupine Lavići i djeca romske populacije iz skupine Zmajići, sudjelovala su na zajedničkoj uskršnjoj radionici koja je održana u srijedu, 15. ožujka 2016. godine. Druženje je proteklo u radnoj i veseloj atmosferi. Vrijedne dječje ruke oslikavala su pisanice raznim tehnikama: temperom, vodenim bojama, decoupage-om, kaširanjem, korištenjem obojanog recikliranog papira, a kao velike pisanice poslužili su i kaširani baloni. Uoči nadolazećeg obilježavanja Svjetskog dana zaštita šuma (21.3.) i Svjetskog dana voda (22.3.) poseban je naglasak stavljen na korištenje materijala od recikliranog papira. Po završetku radionice druženje je nastavljeno u veselom tonu uz ples i igru s plastičnim lopticama.

radionica1 radionica2 radionica3 radionica4 radionica5 radionica6 radionica7 radionica8 radionica9 radionica10 radionica11radionica12 radionica13 radionica14 radionica15 radionica16 radionica17 radionica18 radionica19 radionica20 radionica21 radionica22