Trenutno pregledavate Valentinovske slastice za zaljubljene vrtićance

Valentinovske slastice za zaljubljene vrtićance

Vođeni izrekom da “ljubav ide kroz želudac, ali kad imaš nekoga tko dobro kuha” nama je goste na Dan zaljubljenih došla mama našeg prijatelja Roberta, Dijana Vugrin koja je pokazala da peče “preeeeefiiineeee” kolače. Robi je često hvalio svoju mamu, pa su ga djeca nagovorila da ju pozove u vrtić da i oni probaju te fine muffine. Mama se vrlo rado odazvala i odlučila peći s djecom ne bilo kakve, već “zaljubljene muffine u boji”. Bilo je to doista prekrasno druženje u kojem je Dijana pokazala veliku kreativnost i ljubav prema pečenju kolača, ali i još puno više: ljubav i strpljenje prema djeci, pa smo tijekom cijelog dopodneva naš mali prostor pretvorili u pravu slastičarnicu. Miris kolača širio se iz vrtića, ali djecu su oduševile i boje kolača u bojama voća kojim smo ih nadjevali i njihov neponovljiv okus. Bilo je tu šarenilo boja i okusa raznih muffina: crvenih s višnjama, zelenih s kivijem. žuti od marelica!
I kao što uvijek otpratimo drage goste za koje želimo da nam se što prije vrate tako smo i mamu Dijanu, s “doviđenja i dođi nam opet”, a na fotografijama možda i vi uočite barem djelić našeg oduševljenja.

valentinovo1 valentinovo2 valentinovo3 valentinovo4 valentinovo5 valentinovo6 valentinovo7 valentinovo8