Trenutno pregledavate Uvod u božićnu čaroliju u skupini “Sovice”

Uvod u božićnu čaroliju u skupini “Sovice”

Mjesec prosinac donosi obilje radosti, zajedništva, dobrih želja i aktivnosti. Tako je bilo i u skupini „Sovice“. Već od početka mjeseca počeli su se pripremati raznim blagdanskim pričama o obitelji, Sv. Nikoli, Božicu, izradom čizmice za Sv. Nikolu (u koju im je on donio skromni darak, a odgojiteljice lutkama ispričale kratki igrokaz), paljenjem adventskih svijeća, igrama s notom zajedništva, poštovanja, slušanja i uvažavanja jedni drugih. Svi su se potrudili napraviti čestitke i ukrase za svoje roditelje gdje su pokazali svoju kreativnost, finu motoriku, interes za pojedine tehnike i materijale rada. Posebno ponosni i radosni bili su na radionici gdje su se družili i stvarali s roditeljima, braćom i sestrama, te na druženju na Božićnom sajmu. Uz grckalice, čaj za njih, ali i čaj za roditelje, uz pjesmu svi su i zaplesali. Komentar roditelja” Super, što prije se moramo ponovo ovako družiti!”.