Trenutno pregledavate Uspomene iz vrtića u srcu nosimo, što smo naučili time se ponosimo!

Uspomene iz vrtića u srcu nosimo, što smo naučili time se ponosimo!

Vjerujemo da je zaista točna ova uvodna tvrdnja. Leptirići su se na jedan zaista veličanstven način oprostili od vrtića. Naime, sa svojim roditeljima, braćom i sestrama, bakama i djedovima upriličili smo jedno veselo i nadasve edukativno i kreativno druženje u Europskom selu roda Čigoć. Uz stručno vodstvo rendžera iz Parka prirode Lonjsko polje, saznali smo zanimljive detalje o bijeloj rodi uz animaciju lutkama, promatrali dalekozorom rode u gnijezdima, izrađivali lutke na štapu, crtali…i još dosta toga. Bilo je tu  još puno smijeha i igara, plesova i recitacija, suza i zagrljaja…

Hvala roditeljima na pomoći u realizaciji ovog druženja. Po njihovim reakcijama shvatili smo da su bogatiji za jedno novo iskustvo. A to je bolje upoznavanje svog djeteta,  međusobno zbližavanje, stjecanje novih prijateljstava.. A iznad svega  prigoda za odmoriti se u prirodi,  uživati u dobroj hrani i ambijentu u restoranu Tradicije Čigoć.

Ponosne smo sto smo imale čast surađivati s njima sve ove godine.
 
 
Odgojiteljice Marina i Ivanka