Trenutno pregledavate Upis djece u Dječji vrtić Sisak Novi za pedagošku godinu 2019./2020.

Upis djece u Dječji vrtić Sisak Novi za pedagošku godinu 2019./2020.

Poštovani roditelji,

Obavještavamo Vas da se provode upisi za jaslične i vrtićne programe Dječjeg vrtića Sisak Novi za pedagošku godinu 2019./2020.

1.Redoviti program :

– cjelodnevni (7-10 sati )

– poludnevni (4-6 sati )

U objektima Vrtića: Maslačak, Radost, Tratinčica, Sunce.

2.Program predškole

Za upis u vrtić potrebno je ispuniti Zahtjev za upis djeteta i Izjavu o broju članova kućanstva (može se preuzeti u tajništvu Vrtića ili na web stranici) te priložiti dokumentaciju koja je navedena na posljednjoj stranici Zahtjeva.

Zahtjevi za upis djece će se zaprimati od 23.04. do 08.05.2019. god. u vremenu od 09.00 do 15.00 sati u objektu Maslačak, na adresi Hrvatskog narodnog preporoda 33.

Rezultati upisa biti će istaknuti na svim objektima vrtića i objavljeni na oglasnim pločama vrtića najkasnije do 01. srpnja 2019. godine.

Važno! Sukladno Uredbi o zaštiti osobnih podataka rezultate upisa u Vrtić objavit ćemo koristeći identifikacijske brojeve. Molimo roditelje da identifikacijski broj koji će dobiti prilikom prijave, odnosno predaje Zahtjeva za upis u vrtić čuvaju do završetka postupka upisa kako bi na oglasnoj ploči vrtića i/ili web stranici vrtića mogli pronaći informacije o upisu /neupisu djeteta.