Trenutno pregledavate UNICEF i Afrika u DV Sisak Novi

UNICEF i Afrika u DV Sisak Novi

Radna skupina odgajatelja Pahuljica, Bipsića i Tintilinića pripremila je godišnji operativni plan UNICEF-ovog projekta “Škole i vrtići za Afriku”. Početak projekta vidljiv je u svim prostorima, a odgajatelji Nataša Turkman i Vlatka Škrljac su već prvim aktivnostima zajedno s djecom pripremile centar Afrike u predprostoru skupine. Ovaj UNICEF-ov projekt treću godinu zaredom provode djelatnici u nekoliko oblika: štednjom djece, roditelja i odgajatelja, humanitarnim koncertima Kosjenke, folklornim večerima… Za slijedeću pedagošku godinu ravnateljica Ljubica Ivšić i tim odgajatelja su pripremili niz kontinuiranih aktivnosti u radu na ovom projektu. Planirani su nastupi zbora, nogometni turniri, predstavljanje kontinenata, Dan Afrike (25.05.2017.), tradicionalni dani afričkih glazbala, likovne kolonije i izložbe i sl.

afrika1 afrika2 afrika3 afrika4 afrika5