Udruga slijepih i slabovidnih osoba posjetila djecu u vrtiću Sunce

Kao i svake godine u vrijeme blagdana posjetili su nas naši stari prijatelji iz Dnevnog boravka Udruge slabovidnih i slijepih SMŽ. Dugogodišnja suradnja sada je već postala pravo prijateljstvo, pa nas svake godine u ovo doba, ali i tijekom godine, posjete i razvesele nekim poklonom. Ove godine bio je ovo najveseliji i najčarobniji poklon koji su naša djeca mogla dobiti, poklon osmišljen s velikom ljubavlju i željom da djeci daruju sreću i osmijeh na licu. Danko i Iva iz Dnevnog boravka došli su u pratnji jednog presmiješnog, veselog i doista posebnog klauna. Bio je to doista najljepši i najveseliji poklon našoj djeci, a dokaz za to bilo je bili su veselje i osmjesi na licima djece cijeloga dana.

sunce1 sunce2 sunce3 sunce4 sunce5 sunce6 sunce7 sunce8 sunce9 sunce10 sunce11 sunce12 sunce13