U suradnji s Udrugom Lijepa naša održan seminar “Veliki lov na biljke”

U prostorima našeg Vrtića danas je održan seminar za koordinatore projekta „Veliki lov na biljke“, u suradnji s Udrugom „Lijepa naša“, a pod vodstvom Anite Šetić i Teute Skorin. Na seminaru su se okupili koordinatori iz dječjih vrtića i osnovnih škola iz nekoliko županija. Pozdravnu i uvodnu riječ dala je ravnateljica Ljubica Ivšić, a odgojiteljica Ivana Pandurić pregled dosadašnjih uspjeha postignutih kroz projekt eko škole. Najavljeno je postavljanje poučne staze u vanjskom prostoru objekata Maslačak i Radost radi senzibilizacije i edukacije djece i odraslih o važnosti očuvanja biološke raznolikosti. Naši gosti prezentirali su tijek provedbe projekta kroz korake, naglasili specifičnosti svakog koraka, važnost bilježenja promjena i pridržavanja zadanih rokova. Također su upoznali koordinatore s pripremljenim materijalima za korištenje te osiguranom financijskom podrškom provedbi projekta. Seminar smo završili dvjema zanimljivim i praktičnim radionicama te razmjenom iskustava i ideja tijekom organiziranog ručka.

seminar1 seminar2 seminar3 seminar4 seminar5 seminar6 seminar7 seminar8 seminar9 seminar10seminar11seminar12seminar13seminar14seminar15seminar16seminar17seminar18seminar19