U DV Sisak Novi održan stručni skup za ravnatelje vrtića

U suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje u Dječjem vrtiću Sisak Novi održan je stručni skup za ravnatelje predškolskih ustanova, u ponedjeljak, 21. studenoga 2016. godine. Tema skupa bila je „Radne uloge u dječjem vrtiću“, a predavači su bili: mr.sc. Inga Seme Stojnović viša savjetnica za ravnatelje predškolskih ustanova, prof. Tihana Šimunić voditeljica Odjela općih poslova, ravnateljica DV Sisak Novi Ljubica Ivšić, ravnateljica DV Bubamara Glina prof. Andrea Kuzmić i odgojiteljica DV Sisak Novi Tihana Barać. Uoči početka stručnog skupa prisutne je pozdravio zamjenik gradonačelnice Marko Krička i ravnateljica Ljubica Ivšić. Osim predavanja održane su radionice, rasprave, a pokazani su i primjeri prakse na zadanu temu.
Stručni skup održan je povodom 55. godina djelovanja Dječjeg vrtića Sisak Novi.

strucni-skup1 strucni-skup2 strucni-skup3 strucni-skup4 strucni-skup5 strucni-skup6 strucni-skup7 strucni-skup8 strucni-skup9 strucni-skup10 strucni-skup11strucni-skup12