U Domu kulture pjesmom i plesom proslavljen 55. rođendan Vrtića

Prepuna dvorana Doma kulture Kristalna kocka vedrine uživala je u raznolikom bogatstvu programa kojima su se prezentirala djeca Dječjeg vrtića Sisak Novi. Bio je to poklon gradu Sisku, poklon 55. rođendanu Vrtića na što su odgajatelji posebno ponosni. Zadovoljstvo roditelja i ostalih prisutnih govori da su djeca izuzetno kvalitetno odradila program i još jednom pokazali da Dječji vrtić Sisak Novi u svakom trenutku živi multikulturalnost. Poseban ponos iskazala je ravnateljica Ljubica Ivšić zbog čestitke gradonačelnice Kristine Ikić Baniček, koja je bila puna sjećanja i emocija jer je dijete tete Ljubice danas gradonačelnica grada Siska. Još jedno dijete tete Ljubice sudjelovalo je u sinoćnjem programu, Jurica Posilović je sjajno odradio ulogu voditelja.

koncert-kkv1 koncert-kkv2 koncert-kkv3 koncert-kkv4 koncert-kkv5 koncert-kkv6 koncert-kkv7 koncert-kkv8 koncert-kkv9 koncert-kkv10koncert-kkv11 koncert-kkv12 koncert-kkv13 koncert-kkv14 koncert-kkv15 koncert-kkv16 koncert-kkv17 koncert-kkv18 koncert-kkv19jpg koncert-kkv20koncert-kkv21 koncert-kkv22 koncert-kkv23 koncert-kkv24 koncert-kkv25 koncert-kkv26 koncert-kkv27 koncert-kkv28