Trenutno pregledavate U Dječjem vrtiću Sisak Novi održan stručni skup za odgajatelje

U Dječjem vrtiću Sisak Novi održan stručni skup za odgajatelje

Dječji vrtić Sisak Novi ugostio je 70 odgajatelja na državnom stručnom skupu koji je održan pod pokroviteljstvom Agencije za odgoj i obrazovanje, u srijedu, 20. travnja 2016. godine. Tema stručnog skupa bila je: Komunikacijski i jezično-govorni razvoj djece rane i predškolske dobi, a predavanja su držale: mag. log. Diana Ribić, odgajatelj mentor Ljerka Pukec i odgajatelj Mihaela Muženjak. Na samom početku, pjevači zbora Kosjenka, prisutne su počastili svojim nastupom otpjevavši dvije pjesme sa svog prvog upravo izdanog albuma. Okupljene odgajatelje pozdravila je prof. Darija Drviš viša savjetnica za predškolski odgoj, a dobrodošlicu im je poželjela ravnateljica Ljubica Ivšić. U realizaciji ovog stručnog skupa sudjelovali su svi djelatnici DV Sisak Novi, a posebno su se zauzeli djelatnici kuhinje koji su pripremili objede za sve sudionike.

smotra1 smotra2 smotra3 smotra4 smotra5 smotra6 smotra7 smotra8 smotra9 smotra10