Tintilinići u potrazi za novim znanjima

Djeca iz skupine Tintilinići provela su vrlo zabavan i poučan dan u vrtiću. Ujutro su pogledali scenski nastup koji su za njih pripremili djeca iz skupine Bipsići. Mali glumci su svoje prijatelje poučili kako od žita nastaje brašno i kako od brašna nastaje kruh. Po završetku predstave Tintilinići su se, uz pratnju svojih odgojiteljica, uputili u obližnju pekaru “Besa”, kako bi upoznali tajne pekarskog zanata. Ugostili su ih ljubazni djelatnici pekare i gospođa Derviša. Tintilinići su vidjeli veliki mikser u kojem se mijesi tijesto i krušne peći. Također su saznali da pekar mora imati spretne ruke što je posebno važno za pripremu bureka. Na kraju druženja Tintilinići su se zahvalili domaćinima na ugodnom druženju i toplim pecivima.

tintilinici-u-pekari1 tintilinici-u-pekari2 tintilinici-u-pekari3 tintilinici-u-pekari4 tintilinici-u-pekari5 tintilinici-u-pekari6 tintilinici-u-pekari7 tintilinici-u-pekari8 tintilinici-u-pekari9 tintilinici-u-pekari10 tintilinici-u-pekari11