Sportski duh zavladao vrtićem Sunce

Svečarski tjedan naš vrtić i dalje nastavlja gostovanjima i time smo pokazali da su naša vrata doista uvijek otvorena svima. I danas nam je u goste došao bivši vrtićanac Roko kojega je njegov brat Ivano, naš prijatelj iz Dobrih osica, a doveli su nam i gosta, tatu Ivana. U jednom trenutku naš mali vrtić postao je “velika sportska dvorana”. Obitelj Mihajlović došla nam je predstaviti sport u kojem su sva trojica iznimno uspješna, kick boxing. Tata Ivan demonstrirao je uz pomoc Ivana i Roka osnove sporta kojima trenira njih, kao i mnoge generacije u našem gradu, te jedan dobar mali sportski trening, razgibavanja i demonstriranja omogućio svoj djeci našeg vrtića. Iznimno pozitivan sportski duh i vesela djeca još su jednom pokazala da nam ništa nije prepreka za dobro druženje, a najmanje nedostatak dvorane ili igrališta…u to se možete uvjeriti i sami.

sport4 sport3 sport2 sport1