Trenutno pregledavate Spaljen je krivac svih dječjih nevolja

Spaljen je krivac svih dječjih nevolja

Vrhunac fašničkog veselja organiziran je u suradnji s Gradskom tržnicom Sisak na pokladni utorak. Rasplesane maškare iz vrtića Maslačak i Radost zavladale su nakratko tržnicom u Capragu. Nakon što su sat vremena „ludovali“ uz najdraže dječje pjesme, djecu i odgojiteljice iz skupina Bipsići, Tintilinići, Pahuljice, Lavići, Zečići, Vukovi, Balončići i Patkice, krafnama je počastio direktor Gradske tržnice Sisak Marko Bionda. Potom su se maškare uputile prema vrtiću gdje je na dvorištu spaljen krivac svih dječjih nevolja.

Eko skupina Loptice iz vrtića Tratinčica prikupila je tetrapak u suradnji s kuharicama. Od tetrapaka su napravili fašnika “miga” kojega su zapalili zajedno sa svim zločestoćama koje su i skupine Zvjezdice i Jagodice zajedno s njima nacrtali i pospremili u njega. Poslije paljenja je slijedio ples folklorne skupine kojem su se pridružila i ostala djeca.

fasnik1 fasnik2 fasnik3 fasnik4 fasnik5 fasnik6 fasnik7 fasnik8 fasnik9 fasnik10fasnik11fasnik12fasnik13fasnik14fasnik15fasnik16fasnik17fasnik18fasnik19fasnik20fasnik21fasnik22fasnik23fasnik24fasnik25fasnik26fasnik27fasnik28fasnik29fasnik30fasnik31fasnik32