Trenutno pregledavate “Sovice” u MiniPolisu!

“Sovice” u MiniPolisu!

U pratnji svojih odgojiteljica, Matee i Ivanke, te nekoliko roditelja, djeca iz skupine “Sovice” bila su na svom prvom izletu. Nekima je ovo bilo prvo putovanje autobusom, tako da su već od samog početka bili vidno uzbuđeni, a svoju radost su iskazali pjevanjem veselih tradicijskih pjesmica. Da su dorasli svim izazovima, pokazali su spretnoćču i snalažljivošću u prostoru, pri odlaganju svojih stvari u ormariće, obuvanju protukliznih čarapica, pristojnim ponašanjem kod objeda. Kroz igru su se užvljavali u razna zanimanja, putovali, istraživali, liječili i bili pacijenti, spretno se penjali, provlačili, gasili požar, pjevali, surađivali, čekali na red, dijelili i jos puno toga. Da je ovo mjesto vrlo zanimljivo i odraslima, potvrdile su i odgajateljice kroz igru. Hvala roditeljima i teti Mirjani koji su nam bili potpora, pomoć i sigurnost na putu. Nadamo se da će nam ovo iskustvo pomoći u još boljem kreiranju igre, poticanju mašte, stvaralaštva, zajedništva te boljem razumijevanju zanimanja kojima se bave i roditelji nasih “Sovica”.