Trenutno pregledavate Sisačka šarena inkluzija: Održana radionica decoupage-a u Domu za starije i nemoćne Sisak

Sisačka šarena inkluzija: Održana radionica decoupage-a u Domu za starije i nemoćne Sisak

Projekt Sisačka šarena inkluzija kojim se nastoje integrirati ranjive društvene skupine, nastavljen je međugeneracijskom integracijom. Djeca iz programa predškole iz skupina Tigrići i Zmajići (romska skupina) Dječjeg vrtića Sisak Novi provela su prijepodne u Domu za starije i nemoćne Sisak. Korisnici Dnevnog boravka i njihova voditeljica Jasmina Šestan pripremili su toplu dobrodošlicu mališanima. Nakon upoznavanja i zajedničke tjelovježbe održana je radionica decoupage-a. Voditeljica radionice Željka Kleković Brajenović pokazala je tehniku oslikavanja kartonskih kutija, a potom su predškolci i umirovljenici zajedno ukrašavali kutijice. Radionica koja je održana pod nazivom „Uspomene iz djetinjstva“ pružila je mnogo radosti svim sudionicima.

dom umirovljenika1 dom umirovljenika2 dom umirovljenika3 dom umirovljenika4 dom umirovljenika5 dom umirovljenika6 dom umirovljenika7 dom umirovljenika8 dom umirovljenika9 dom umirovljenika10dom umirovljenika11 dom umirovljenika12 dom umirovljenika13 dom umirovljenika14 dom umirovljenika15 dom umirovljenika16 dom umirovljenika17 dom umirovljenika18 dom umirovljenika19 dom umirovljenika20dom umirovljenika21 dom umirovljenika22 dom umirovljenika23 dom umirovljenika24 dom umirovljenika25 dom umirovljenika26 dom umirovljenika27