Sisačka šarena inkluzija: Igramo se i učimo

Aktivnosti projekta Sisačke šarene inkluzije za listopad organizirane su u suradnji s Dječjim odjelom Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac. Djeca iz skupine Lavići te predškolskih skupina Tigrići i Zmajići boravili su u prijepodnevnim satima u knjižnici gdje je organizirana aktivnost pod nazivom “Igramo se i učimo” . U okviru obilježavanja Dječjeg tjedna, djeca su kroz različite kreativne računalne igre educirana o mogućnostima računalnog opismenjavanja, a sami su izrađivali bookmarkere (ususret Mjesecu knjige). Također su pogledali izložbu dječjeg stvaralaštva polaznika Učeničke zadruga “Lovreki” OŠ Mate Lovraka iz Petrinje.

inkluzija1 inkluzija2 inkluzija3 inkluzija4 inkluzija5 inkluzija6 inkluzija7 inkluzija8 inkluzija9 inkluzija10 inkluzija11 inkluzija12 inkluzija13