Ruke ljubavi na djelu

U sklopu projekta “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad” djeca skupine Jagodice, zajedno s roditeljima i svojim odgajateljicama Norom i Melitom, posjetili su Udrugu za rekreacijsko i terapijsko jahanje KAS u subotu, 12. prosinca. Jagodice su osigurale hranu – zob za tri mjeseca svome konjiću Zero – Jagodica u iznosu od tisuću kuna. Druženje su nazvali “Danas sam tvoj poseban prijatelj”. Djeca su ponovno imala priliku družiti se sa svojim konjićem, kao i ostalim terapijskim konjima kroz novo usavršavanje vještine jahanja i veselih igara u sijenu. Na kraju su predsjednica Udruge KAS Alenka, tajnica Anita i volonteri poklonili konjiće ukrase za bor svakom djetetu te dogovorili slijedeće druženje.

jagodica2 jagodica3 jagodica4 jagodica5 jagodica6 jagodica7 jagodica8 jagodice1