Trenutno pregledavate Razvijanje sportskog duha u vrtiću Tratinčica

Razvijanje sportskog duha u vrtiću Tratinčica

Za zdravo odrastanje važna je tjelesna aktivnost. Da bi djeca stvorila naviku svakodnevnog vježbanja brinu odgajateljice koje osmišljavaju razne sportske aktivnosti. Paralelne skupine Jagodice i Žabice u petak su sportsko jutro proveli zajedno u raznim natjecateljskim igrama. Poslije razgibavanja, odgajateljice Melita Vujasić i Marina Bukovec postavile su poligon, a nakon što su mališani savladali poligon slijedilo je natjecanje u skoku u dalj u kojoj je pobijedio Jakov iz Žabica. Skupina Bubamarci također vrlo rado sudjeluje u satu tjelesnog odgoja u dvorani. Odgajateljica Božica Vasiljević siguran je oslonac djeci u savladavanju prepreka i stjecanju sigurnosti u kretanju. Sat tjelesnog odgoja provodi se dva puta tjedno po pola sata za starije skupine, a svaki dan za mališane iz jaslica.

tjelesni1 tjelesni2 tjelesni3 tjelesni4 tjelesni5 tjelesni6 tjelesni7 tjelesni8 tjelesni9 tjelesni10tjelesni11tjelesni12tjelesni13tjelesni14tjelesni15tjelesni16tjelesni17tjelesni18tjelesni19