Rasplesani i raspjevani Sisak Novi

Još jedna posebna edukacija odgojitelja Dječjeg vrtića Sisak Novi vezano uz projekt multikulturalnosti temom “U susret Božiću” održana je u srijedu, 9. studenoga 2016. godine u dvorani objekta Radost. Pedeset odgojitelja, uz stručno vođenje Gorana Kneževića doajena hrvatskog folklora, plesalo je i pjevalo hrvatske koreografije vezane uz rad s najmlađim uzrastom. Koliko je radostan i kvalitetan seminar bio govori činjenica da su odgojitelji inzistrirali produžetku istog. Korepeticiju na harmonici je odradila ravnateljica Ljubica Ivšić te se time zaključilo još jedno prekrasno veče u Dječjem vrtiću Sisak Novi.

seminar-knezevic10 seminar-knezevic9 seminar-knezevic8 seminar-knezevic7 seminar-knezevic6 seminar-knezevic5 seminar-knezevic4 seminar-knezevic3 seminar-knezevic2 seminar-knezevic1seminar-knezevic11seminar-knezevic12seminar-knezevic13seminar-knezevic14seminar-knezevic15