Proslava 55. rođendana uz slavljeničke torte i posebne goste

Dječji vrtić Sisak Novi danas je proslavio 55. rođendan. Djeca su puhala svjećice na slavljeničkim tortama u svim objektima vrtića. Slavljeničko ozračje uz pjesmu i ples započelo je od jutra. Na proslavu su stigli i učenici prvih razreda Osnovne škole Braća Bobetko, a donijeli su za poklon veliku rođendansku čestitku koju su sami izradili. Na rođendansku proslavu stigao je i gost iznenađenja; predsjednik Udruge Lijepa naša doc. dr. sc. Ante Kutle. Pozvao je mališane da i dalje razvijaju svoju ekološku osvještenost i čuvaju prirodu. Potom je druženje nastavljeno uz zvuke harmonike i pjevanje omiljenih pjesama.

rodjendan5 rodjendan6 rodjendan7 rodjendan8 rodjendan9 rodjendan10 rodjendan11 rodjendan12 rodjendan13 rodjendan14 rodjendan15 rodjendan16rodjendan1rodjendan2rodjendan3rodjendan4rodjendan17rodjendan18rodjendan19rodjendan20