Trenutno pregledavate Projekt “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje” pobjednik Regionalne smotre

Projekt “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje” pobjednik Regionalne smotre

Multikulturalni projekt “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje” skupine Lavići, pobjednik je Regionalne smotre projekata iz područja nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava u demokratsko građanstvo Vlade RH, koji je održan u Hrvatskom domu u Petrinji, u utorak, 8. ožujka 2016. godine. Vrijedno je to priznanje struke za uložen rad i trud odgajateljicama Tihani Barać, Štefici Čanak i Vandi Polimac. Ukupno je predstavljeno 11 projekata iz dječjih vrtića s područja Sisačko-moslavačke, Zagrebačke i Karlovačke županije, a Dječji vrtić Sisak Novi predstavio se s još jednim projektom. “Konj moj prijatelj” projekt odgajateljica odgojne skupine Jagodice Nore Hodak i Melite Vujasić također je prepoznat kao vrlo kvalitetan. Pobjednicama smotre prva je čestitala ponosna ravnateljica Ljubica Ivšić koja će ih bodriti na državnoj smotri u Zagrebu u svibnju ove godine. Čestitamo našim Lavicama!!

smotra1 smotra2 smotra3 smotra4 smotra5 smotra6 smotra7 smotra8 smotra9 smotra10 smotra11 smotra12 smotra13 smotra14 smotra15 smotra16 smotra17smotra18