Trenutno pregledavate Projekt skupine Lavići “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje” predstavljen na Danima predškolskog odgoja “Zajedno rastemo”

Projekt skupine Lavići “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje” predstavljen na Danima predškolskog odgoja “Zajedno rastemo”

Na Danima predškolskog odgoja “Zajedno rastemo” održanima 12. i 13. travnja 2018. godine u Čakovcu, Dječji vrtić Sisak Novi predstavljen je projektom “Svi smo mi različiti i to nas obogaćuje”. Vrtić kao multikulturalna zajednica, baš kao i zajednica u kojoj živimo, mjesto je za učenje multikulturalnosti, a prihvaćanje različitih od sebe, prva je stepenica u razvoju odgovornog pojedinca. Poticanjem aktivnog učenja djece o kulturi kojoj pripadaju u suradnji s drugom djecom i odraslima podržavamo dijete u stjecanju novih iskustava i vještina koje primjenjuje u igri i svakodnevnim životnim situacijama i na taj način čuva i nastavlja tradiciju.

Projekt su prezentirale odgojiteljice Tihana Barać i Vesna Pavlica iz skupine Lavići.