Trenutno pregledavate Priprema se nova Zelena čistka

Priprema se nova Zelena čistka

U Dječjem vrtiću Sisak Novi priprema se velika akcija u subotu, 23. travnja 2016. godine. Nakon prošlogodišnje vrlo uspješne Zelene čistke kada je uređeno dvorište vrtića u Capragu i obližnja šuma, ove godine akcija će se proširiti u smjeru jezerca i Gradske tržnice u Capragu. Očekuje se sudjelovanje 200-njak volontera iz gradskih trgovačkih društava, ustanova, udruga, sportskih klubova te ostalih zaljubljenika u svoj kvart. Svoj dolazak najavili su i mladi grafiteri koji će grafitima urediti prostor Gradske tržnice u Capragu. Zelenu čistku podržao je i Grad Sisak, a uređenje okoliša pratit će uživo i ekipa Radio Siska. Po završetku radova za sve sudionike bit će pripremljen grah, a od 14 sati počinje zabavni dio Zelene čistke i koncert grupe Ruswaj.

ZELENA CISTKA plakat