Trenutno pregledavate Prezentiran projekt „Mali poduzetnici“ na državnoj smotri

Prezentiran projekt „Mali poduzetnici“ na državnoj smotri

Stručni skup Agencije za odgoj i obrazovanje “Projekti iz područja Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo vlade Republike Hrvatske” održan je u petak, 19. svibnja 2017. godine u Ministarstvu znanosti i obrazovanja. Sudjelovali su vrtići s područja Hrvatske među kojima su bili i predstavnici Dječjeg vrtića Sisak Novi. Za prezentaciju u kategoriji plakat predstavljen je projekt “Mali poduzetnici” skupine Cipelići odgojiteljica Vesne Pavlice i Ankice Sokač kojeg su članovi žirija pohvalili i ocijenili kao vrlo kvalitetnog.
Ravnateljica Ljubica Ivšić pohvalila je još jedan uspjeh odgojitelja DV Sisak Novi te rekla da iza kvalitetnog rada uvijek stoji i dobar rezultat.

smotra1 smotra2 smotra3