Trenutno pregledavate Prezentacija i darivanje djece sa slikovnicom “Lana i Nina u autobusu”

Prezentacija i darivanje djece sa slikovnicom “Lana i Nina u autobusu”

Za djecu Dječjeg vrtića Sisak Novi pripremljeno je posebno iznenađenje u utorak, 11. travnja 2017. godine. Direktor Auto prometa Darko Majić i Branka Jurišić autorica slikovnice Lana i Nina u autobusu prezentirali su i darovali djecu slikovnicama u objektu Maslačak. U srijedu je za djecu starijih skupina iz objekta Tratinčica organizirana prezentacija slikovnice u dječjem odijelu Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac. Dječji vrtić Sisak Novi i Dječji vrtić Sisak Stari darivani su sa 400 slikovnica za svu djecu koji će ove jeseni krenuti u školu.

slikovnica1 slikovnica2 slikovnica3 slikovnica4 slikovnica5 slikovnica6 slikovnica7 slikovnica8knjiznica1 knjiznica2 knjiznica3 knjiznica4 knjiznica5