Trenutno pregledavate Prekrasan jesenski dan Jagodica u Boku Palanječkom

Prekrasan jesenski dan Jagodica u Boku Palanječkom

Prekrasno dopodne u bogatstvu jesenskog ozračja provela su djeca skupine Jagodice u Boku Palanječkom. Projekt skupine Jagodice pod nazivom “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad” u kojem su djeca razvila prijateljstvo s konjićem Ziro Udruge za rekreacijsko i terapijsko jahanje KAS, nastavlja dalje nizom planiranih aktivnosti. Jedan od radosnih doživljaja bio je poludnevni posjet izuzetnom i posebnom posavskom selu Bok. Djeca su uživala u posjetu imanjima obitelji: Ivšić, Črnko, Jakopović te zajedno s roditeljima i odgajateljima sudjelovala u jesenskim aktivnostima (posjet farmi, branje kukuruza, graha, bundeva, obilasku i promatranju prelijepih posavskih korablji, fotografiranju konja i krava na ispaši…) Cijelo vrijeme s njima se družio stari prijatelj DV Sisak Novi neponovljivi pas Medo, koji je vodio brigu da im se ništa ne dogodi. Ravnateljica Ljubica Ivšić ih je u obiteljskoj kući Ivšića ugostila jesenskim plodovima voćem, slatkišima, kolačima, pizzama, sokovima. Jagodice su se vratile radosne u vrtić, prepune dojmova, a njihove male košarice bile su pune jesenskih plodova koje su nabrali. Prezadovoljne odgajateljice Nora Hodak i Melita Vujasić najavljuju nastavak projekta s Jagodicama, malim ambasadorima DV Sisak Novi.

izlet-u-bok1 izlet-u-bok2 izlet-u-bok3 izlet-u-bok4 izlet-u-bok5 izlet-u-bok6 izlet-u-bok7 izlet-u-bok8 izlet-u-bok9 izlet-u-bok10 izlet-u-bok11 izlet-u-bok12 izlet-u-bok13 izlet-u-bok14 izlet-u-bok15 izlet-u-bok16izlet-u-bok17 izlet-u-bok19 izlet-u-bok20 izlet-u-bok21 izlet-u-bok22 izlet-u-bok23 izlet-u-bok24 izlet-u-bok25 izlet-u-bok26 izlet-u-bok27 izlet-u-bok28 izlet-u-bok29 izlet-u-bok30 izlet-u-bok31 izlet-u-bok32