Predstavljanje slikovnice “Škola letenja za leptire”

U svečani tjedan proslave 55. rođendana DV Sisak Novi, djeca vrtića Sunce, skupine Dobre osice također su započela svečano. Ugostili smo našu prijateljicu, bivšu vrtićanku Sunca, Niku Baniček, koja nam je predstavila svoju slikovnicu. Još od vrtićkih dana vrlo kreativna i maštovita djevojčica koja se iznimno lijepo likovno izražavala ilustrirala je sama priču o leptiru koju je pročitala djeci te im ispričala o nastajanju slikovnice. Zanimljiva priča i lijepe ilustracije zainteresirale su djecu, a posebno ih je razveselila Nika kada je rekla da će nam opet doći s nekom novom slikovnicom, jer i dalje piše i crta…i nada se novoj slikovnici. Do skorog susreta s Nikom i njenom slikovnicom pogledajte u galeriji kako je izgledalo naše druženje.

slikovnica1 slikovnica2 slikovnica3 slikovnica4