Trenutno pregledavate Predstava “Dva zaljubljena zečića” raznježila mališane

Predstava “Dva zaljubljena zečića” raznježila mališane

Povodom Dana zaljubljenih Valentinova, u svim objektima Dječjeg vrtića Sisak Novi postavljena je nova predstava “Dva zaljubljena zečića” autorice Senke Kapelec. Predstavu su izvele odgajateljice animatorice Ivanka Rođak i Senka Kapelec. Kao i svaka predstava o ljubavi tako i ova govori o više vrsta ljubavi kao što su prijateljska ljubav, ljubav prema roditeljima, braći i sestrama, bakama i djedovima, tetama… Djeca su aktivno sudjelovala u predstavi iznoseći svoju viziju ljubavi te  su imenovali svoje “dečke i cure” iz skupina. Na samom kraju publika je samoincijativno potaknula pjesmu o zaljubjenom Bubamarcu.

dva zaljubljena zecica1 dva zaljubljena zecica2 dva zaljubljena zecica3 dva zaljubljena zecica4 dva zaljubljena zecica5 dva zaljubljena zecica6 dva zaljubljena zecica7 dva zaljubljena zecica8 dva zaljubljena zecica9