Trenutno pregledavate Povodom tjedna mobilnosti policajac na motoru posjetio djecu vrtića Sunce

Povodom tjedna mobilnosti policajac na motoru posjetio djecu vrtića Sunce

Tjedan mobilnosti obilježila su i djeca vrtića Sunce, koja su na improviziranom poligonu učila pravila ponašanja od policajca Marija Čunčića. On ih je podučio na najbolji način kako sigurno biti sudionik u prometu. Iako svakodnevno sudjeluju u prometu, bilo kao pješaci ili putnici u vozilima, djeca su naučila kako na najsigurniji način zaštiti sebe, ali pritom i ne ugrožavati druge. Dječja radoznalost bila je neiscrpan izvor pitanja, nedoumica i praktičnih problema na koje su dobili odgovore i riješenja, a iznimna strpljivost kao i profesionalnost policajca uljepšali su još jedan dan proveden u vrtiću i obogatili nas za nove spoznaje.
Veliko hvala i čestitka svim policajcima povodom Dana policije od djece skupine “Dobre osice”.

tjedan-mobilnosti1 tjedan-mobilnosti2 tjedan-mobilnosti3 tjedan-mobilnosti4 tjedan-mobilnosti5 tjedan-mobilnosti6 tjedan-mobilnosti7 tjedan-mobilnosti8 tjedan-mobilnosti9