Postupanje u vrtiću u slučaju potresa

Poštovani roditelji,

obraćamo Vam se u situaciji opasnosti od potresa kojima smo izloženi posljednjih mjeseci te vas imamo potrebu dodatno umiriti i pružiti još informacija.

Kroz naše protokole postupanja i evakuacijske planove u izvanrednim okolnostima pripremljeni smo za suočavanje s tim događajima. Statičari su pregledom naših objekata utvrdili njihovu sigurnost te smo u vrlo kratkom roku započeli s radom. Tijekom siječnja su kroz zanimljive i edukativne aktivnosti prilagođene djeci dodatno uvježbana postupanja i ponašanja djece tijekom i nakon potresa. Prostor je prilagođen, osigurane su kutije s potrebnim stvarima za izvanredne situacije. Sve aktivnosti provodimo i dalje u vrtiću i u svim našim skupinama.

Pročitajte što smo sve dosad poduzeli, što činimo i dalje te kako ćemo postupati u slučaju da se dogodi potres.