Trenutno pregledavate Policajke u vrtiću Maslačak i Radost za Dan policije

Policajke u vrtiću Maslačak i Radost za Dan policije

Djecu objekta Maslačak i Radost danas je ugodno iznenadilo policijsko vozilo u dvorištu vrtića. Povodom Dana policije posjetile su ih dvije policajke, voditeljica Sektora temeljne policije Sandra Čuljat Mikočević i policijska službenica za prevenciju Tamara Kramarić, koje su djecu upoznale s poslom koji obavljaju. Djeca su isprobavala policijsku kapu, držali palicu, motorolu, palicu za zaustavljanje, a kako se koriste lisice policajke su demonstrirale na ravnateljici Ljubici Ivšić i odgajateljici Ivanki Idžaković. Također su imali priliku sjesti u policijsko vozilo i uključiti rotacijska svijetla i zvuk, što im je bilo posebno zanimljivo. Mališani su za kraj svojim gošćama čestitali Dan policije rođendanskom pjesmom.

dan-policije1 dan-policije2 dan-policije3 dan-policije4 dan-policije5 dan-policije6 dan-policije7 dan-policije8 dan-policije9 dan-policije10 dan-policije11dan-policije12 dan-policije13 dan-policije14 dan-policije15 dan-policije16 dan-policije17 dan-policije18 dan-policije19 dan-policije20 dan-policije21