Trenutno pregledavate Pjesmom, plesom i glumom obilježen Svjetski tjedan sklada među religijama

Pjesmom, plesom i glumom obilježen Svjetski tjedan sklada među religijama

Bogatim kulturnim programom obilježen je Svjetski tjedan sklada među vjerama u objektu Maslačak DV Sisak Novi. Za prijatelje iz vrtića djeca iz Folklorne igraonice Maslačak, pod vodstvom odgajateljice Ivanke Idžaković, pripremili su kratko putovanje u prošlost. Izveli su nekoliko tradicionalnih narodnih pjesama uz plesnu koreografiju. Nakon nastupa malih folkloraša, premijerno je uprizorena predstava „Ledena kućica“ dramske skupine „Lavići“. Priča o lisici koja je ukrala zeki kuću oduševila je djecu. Glumci u ovoj predstavi su petogodišnjaci iz skupine Lavići, a ovo im je bio prvi nastup na kazališnim daskama. Predstavu su osmislile odgajateljice Vesna Pavlica i Tihana Barać.

dan sklada1 dan sklada2 dan sklada3 dan sklada4 dan sklada5 dan sklada6 dan sklada7 dan sklada8 dan sklada9 dan sklada10 dan sklada11 dan sklada12 dan sklada13dan sklada14