Trenutno pregledavate Patkice donirale benkice sisačkoj bolnici

Patkice donirale benkice sisačkoj bolnici

U radosti božićnog darivanja, djeca iz skupine Patkice i njihovi roditelji na poticaj odgojiteljica Blaženke Katančević i Željke Miličić organizirali su veliku humanitarnu akciju Dječjeg vrtića Sisak Novi pod nazivom “I ja želiti dobiti benkicu kada se rodim”. Tijekom mjeseca prosinca prikupili su puno novih benkica za sisačko rodilište za bebe koje stižu na svijet. Posebnu radost i iznenađenje kao i uvijek u humanitarnim akcijama pripremili su članovi Udruge Zibel isto sa svojom donacijom sisačkoj bolnici. Djelatnice Željka Miličić, Blaženka Katančević  i Vlasta Ferčić s ravnateljicom Ljubicom Ivšić te članovi Udruge Zibel uručili su donaciju glavnoj sestri Danijeli Škvorc u srijedu, 20. prosinca 2017. godine. Udruga Zibel i DV Sisak Novi ostvaruju uspješnu suradnju te ovim putem zahvaljujemo mladim ljudima koji vode udrugu na prepoznavanju potreba građana grada Siska.