Trenutno pregledavate Pahuljice i Bipsići na predstavljanju slikovnice

Pahuljice i Bipsići na predstavljanju slikovnice

Ispred dječjeg odjela Narodne knjižnice i čitaonice Vlado Gotovac održano je predstavljanje slikovnice “Lana i Nina u autobusu” autorice Branke Jurišić. S novom sisačkom slikovnicom upoznala su se i djeca iz skupina Pahuljice i Bipsići. U razgovoru s mališanima autorica je doznala kako se oni ponašaju u autobusu i koliko poznaju pravila. Gradonačelnica Kristina Ikić Baniček podijelila je djeci slikovnicu koja je izašla u nakladi Auto prometa Sisak. Potom su djeca prošetala centrom grada, a odgojiteljice su ih poučile gradskim znamenitostima.

slikovnica1 slikovnica2 slikovnica3 slikovnica4 slikovnica5 slikovnica6 slikovnica7 slikovnica8 slikovnica9 slikovnica10 slikovnica11