Trenutno pregledavate Otvorena nova skupina u Dječjem vrtiću Sisak Novi

Otvorena nova skupina u Dječjem vrtiću Sisak Novi

U Dječjem vrtiću Sisak Novi od danas više nema liste čekanja. Sva djeca mlađe jasličke dobi upisana su u novu odgojnu skupinu koja je otvorena u polovini pedagoške godine. U novu skupinu upisano je 18 mališana, a u već postojeće skupine upisano je četvero nešto starije djece koji su bili na listi čekanja u oba sisačka vrtića. Otvaranjem nove skupine, u Sisku su zadovoljene sve potrebe za pohađanjem vrtića. Djecu i roditelje nove 27 odgojne skupine u Dječjem vrtiću Sisak Novi, u objektu Radost, posjetila je u utorak gradonačelnica Siska Kristina Ikić Baniček koja je izrazila zadovoljstvo rješavanjem do nedavno velikog problema. Ravnateljica Ljubica Ivšić kazala je kako je bila potrebno zadovoljiti mnoge kriterije. Prostor sportske dvorane u objektu Maslačak privremeno je prenamjenjen u sobu za boravak starije vrtićke skupine Lavići, a na taj način osiguran je prostor za novu skupinu.