Otvorena izložba dječjih radova u Jadranskom osiguranju

Likovni radovi djece iz skupina Dobre osice, Bipsići, Tintilinići i Pahuljice izloženi su u prostorijama Jadranskog osiguranja, a otvorenje izložbe održano je u subotu, 28. studenog 2015. godine. Osim djece iz Dječjeg vrtića Sisak Novi, na izložbi su sudjelovali i djeca iz Dječjeg vrtića Sisak Stari i Osnovne škole Braća Ribar. Najbolji radovi su nagrađeni, a među najboljima našli su se crteži Maksa Miškulina iz skupine Bipsići, Leone Perković iz Dobre osice i zajednički rad Sare Kruhan i Marie Kyre Benčić iz Tintilinića. Za posjetitelje izložbe uprizorena je predstava Čarapojedac koju izvode odgajateljice animatorice Senka Kapelec i IvankaRođak. Veliki broj djece i odraslih odazvao se ovoj svečanosti, a sudjelovali su i odgajatelji.

izlozba jadransko1 izlozba jadransko2 izlozba jadransko3 izlozba jadransko4 izlozba jadransko5 izlozba jadransko6 izlozba jadransko7 izlozba jadransko8 izlozba jadransko9 izlozba jadransko10 izlozba jadransko11 izlozba jadransko12 izlozba jadransko13