Trenutno pregledavate Otvoren Maslačkov put

Otvoren Maslačkov put

Jedinstvena poučna staza pod nazivom Maslačkov put svečano je otvorena u srijedu, 26. travnja 2017. godine u dvorištu objekata Maslačak i Radost Dječjeg vrtića Sisak Novi. Poučna staza osmišljena je s ciljem da djeca od najranijeg uzrasta iskustveno uče o njegovanju održivog razvoja okoliša. Maslačkov put je nastavak proširenja parka osjetila i simbolični prikaz biološke raznolikosti vrtića. Djeca i odgojitelji iz 12 skupina kumovali su označenim stablima, a kumstvo su nazdravili šampanjcem. Događaj su nastupom uveličali mali folkloraši koji su za prijatelje iz vrtića izveli nekoliko tradicionalnih pjesama i plesova.

poucna staza1 poucna staza2 poucna staza3 poucna staza4 poucna staza5 poucna staza6 poucna staza7 poucna staza8 poucna staza9 poucna staza10poucna staza11 poucna staza12 poucna staza13 poucna staza16 poucna staza17 poucna staza18 poucna staza19 poucna staza20 poucna staza21cover poucna staza14 poucna staza15