Trenutno pregledavate Održano Vijeće odgojitelja DV Sisak Novi

Održano Vijeće odgojitelja DV Sisak Novi

Za kraj pedagoške godine održana je sjednica Vijeća odgojitelja u dvorani objekta Maslačak, u srijedu, 7. lipnja 2017. godine. Ravnateljica Ljubica Ivšić čestitala je odgojiteljima na brojnim postignućima, a one najuspješnije darivala je cvijećem. Svojim radom posebno su se istaknule Ivanka Idžaković, Gordana Perak, Jelena Čičić, Marina Fiket, Vlatka Škrljac i Nataša Turkman u zajedničkom projektu “Afrika”, Ivana Pandurić i Svjetluška Rupčič  za ekološki projekt biološke raznolikosti “Veliki lov na biljke” i projekt “Mačka”, Vesna Pavlica i Ankica Sokač za projekt “Mali poduzetnici”, Nora Hodak i Melita Vujasić za projekt “Uvijek pomozi ne povrijedi nikad”, Koraljka Antić Selanac i Ivana Sertić  Sandra Kramarić za časopis Smjehuljak te Tihana Barać prva mentorica u Dječjem vrtiću Sisak Novi. Na kraju je izabrana Sandra Kramarić za predstavnicu odgojitelja u Upravnom vijeću DV Sisak Novi.

vijece1 vijece2 vijece3 vijece4 vijece5 vijece6 vijece7 vijece8 vijece9 vijece10vijece11 vijece12 vijece13 vijece14