Trenutno pregledavate Održane radionice za djecu u suradnji s volonterima Crvenog križa

Održane radionice za djecu u suradnji s volonterima Crvenog križa

U suradnji s Gradskim društvom Crvenog križa Sisak i volonterima Gimnazije Sisak održane su radionice u skupinama od 3 do 7 godina. Na radionicama smo na vrlo poučan i zabavan način ukazali na značaj svakodnevnih opasnosti i pružili priliku djeci da sudjeluju u svojoj samozaštiti i sigurnosti te da razvijaju svijest o pravilnom ponašanju. Teta šminkerica je na vrlo slikovit način pomoću boja koje nisu štetne po zdravlje oslikavala djecu koja su željela opekotine, razderotine, masnice, curenje krvi iz nosa, rane… Drugi su svojim prijateljima sanirali ozljede. Namjera nije uplašiti djecu nego ih se privikava i osnažuje za sve daljnje životne situacije s kojima se susreću.

radionica1 radionica2 radionica3 radionica4 radionica5 radionica6 radionica7 radionica8 radionica9 radionica10radionica11 radionica12 radionica13 radionica14 radionica15 radionica16 radionica17 radionica18 radionica19 radionica20