Održana edukacija ravnatelja i odgajatelja o UNICEF-ovom projektu “Škole za Afriku”

Dječji vrtić Sisak Novi nastavlja provođenje projekta “Škole i vrtići za Afriku”. Glavna koordinatorica UNICEF-a Hrvatska za program “Škole za Afriku” Ivana Kralj, održala je seminar u Dječjem vrtiću Sisak Novi, u ponedjeljak, 3. listopada 2016. godina. Na samom početku djeca iz Folklorne igraonice Maslačak pozdravili su goste pjesmom i plesom. Seminar je održan u organizaciji Dječjeg vrtića Sisak Novi, a sudjelovali su ravnatelji i odgajatelji s područja Sisačko-moslavačke županije.  Ove godine realizacija projekta u DV Sisak Novi podignuta je na višu razinu, a provodit će ga tri odgojne skupine iz vrtića Maslačak: Bipsići, Tintilinići i Pahuljice. Upoznavanje s načinom života djece crnog kontinenta već je zainteresiralo mališane koji svakodnevno borave u uređenom afričkom kutu.

seminar1 seminar2 seminar3 seminar4 seminar5 seminar6 seminar7 seminar8 seminar9 seminar10 seminar11