Trenutno pregledavate Održana akcija “Jedno dijete jedan cvijet”

Održana akcija “Jedno dijete jedan cvijet”

Dvorišta svih objekata Dječjeg vrtića Sisak Novi danas su procvjetala. Brojni cvjetovi maćuhica i ostalih jednogodišnjih sadnica unijele su boju i živost u gredice, a posadile su ih vrijedne dječje ruke uz pomoć njihovih odgajateljica. Akcija je održana povodom obilježavanja Dana planeta Zemlja, a dio cvijeća poklonili su roditelji na čemu smo im neizmjerno zahvalni.

jedno dijete jedan cvijet11 jedno dijete jedan cvijet10 jedno dijete jedan cvijet9 jedno dijete jedan cvijet8 jedno dijete jedan cvijet7 jedno dijete jedan cvijet6 jedno dijete jedan cvijet5 jedno dijete jedan cvijet4 jedno dijete jedan cvijet3 jedno dijete jedan cvijet2 jedno dijete jedan cvijet1jedno dijete jedan cvijet12 jedno dijete jedan cvijet13 jedno dijete jedan cvijet14 jedno dijete jedan cvijet15 jedno dijete jedan cvijet16