Trenutno pregledavate Odgojiteljice premijerno izvele predstavu “Ledena kućica” u knjižnici

Odgojiteljice premijerno izvele predstavu “Ledena kućica” u knjižnici

Dječji odjel NKČ Vlado Gotovac jučer je pretvoren u mali teatar.  Premijerno je uprizorena edukativna dječja predstava “Ledena kućica” koja je oduševila brojne mališane, a i njihove roditelje. U predstavi glume odgojiteljice Dječjeg vrtića Sisak Novi, dok je za glazbenu kulisu zadužena ravnateljica Ljubica Ivšić. Priča o lukavoj liji koja je zeki ukrala kućicu te o šumskim životinjama koje pokušavaju zeki pomoći vratiti kućicu poučila je djecu o poštenju i prijateljstvu. Scenografiju je osmislila Vesna Pavlica, a kostimografiju Tihana Barać.

U predstavi glume: Tihana Barać – lija, Vesna Pavlica – zeko, Jelena Miljuš – pjetlić, Svjetluška Rupčić – maca, Branka Vranješ – medo, Ivanka Idžaković – vuk i Senka Kapelec – ježić.

Klavijature: Ljubica Ivšić

ledena kucica1 ledena kucica2 ledena kucica3 ledena kucica4 ledena kucica5 ledena kucica6 ledena kucica7 ledena kucica8 ledena kucica9 ledena kucica10ledena kucica11 ledena kucica12 ledena kucica13 ledena kucica14 ledena kucica15 ledena kucica16 ledena kucica17 ledena kucica18 ledena kucica19