Trenutno pregledavate Obilježili smo 62. rođendan dječjeg vrtića “Sisak Novi”

Obilježili smo 62. rođendan dječjeg vrtića “Sisak Novi”

Prigodnim aktivnostima na objektuima “Sunce” i “Radost” obilježili smo 62. rođendan dječjeg vrtića “Sisak Novi”. Za početak tjedna organizirali smo “Likovnu koloniju” povodom obilježavanja rođendana našeg poznatog slikara Slave Striegla. Djeca su veselo oslikavala na štafelajima i na velikoj podlozi na podu sa neobičnim  “kistovima”. U utorak smo uz razne natjecateljske igre obilježili sportski dan. U suradnji sa ministarstvom kulture u srijedu su nas na objektu “Sunce” u skupini “Mjehurići”  posjetile arhitektice u sklopu programa “Ruksak pun kulture” te su nam nakon čitanja priče “Cvjetić”  i zanimljive radionice oslikale vanjski prostor sa motivima iz priče “Cvjetić”. Najveseliji dan  bio nam je četvrtak jer smo organizirali Dan otvorenih vrata te su nam se roditelji pridružili u igri. Odgajateljice su pripremile veseli interaktivnu predstavu “Loptica Hopsica” a posjetila nas je i Hitna pomoć sa svojim djelatnicima Hrvojem Šoljićem, Silovijom Desić Basarić, Melitom Marčec te djeci, roditeljima i zaposlenicima pokazala neke osnove prve pomoći. Tjedan smo završili veselo uz glazbu i ples na otvorenom. 

Pripremile odgajateljice objekata “Sunce” , “Radost” i “Maslačak”